Szamba betonowe Łuków

Dlaczego nabywcy często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają wyrób najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z tworzywa sztucznego, lecz także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich produkcji stosujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są dyskretne, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z rynien w czasie deszczu i magazynują ją na okres suszy. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Łuków

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Łuków

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej ściany ani żadnych pęknięć. Nieczystości są szkodliwe dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną cechą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Transportujemy gotowe zbiorniki bezpośrednio na działkę nabywcy. Zapewniamy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszelkie czynności związane z instalacją zbiornika zostały wykonane w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością podpowiemy, który typ oraz wielkość szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także niestandardowe szamba, najlepiej dostosowane do potrzeb klientów. W zależności od odległości przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich przerabiane przez bakterie, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, ale również oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne pojemności stosuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości produkuje jeden domownik, i jaką pojemność szamba kupić. Toteż polecamy skontaktować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!