Szamba betonowe Międzyrzec Podlaski

Gromadzenie ścieków to istotne zagadnienie przy budowie nowego domu lub modernizacji starego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej kanalizacji i da się to zrealizować na każdej działce bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy planujesz posiadać wytrzymały oraz przyjazny środowisku system gromadzenia ścieków. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane zasady w kwestii ekologii. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od wytwórców cieszących się znakomitą renomą. To materiał, który od dekad ma doskonałe opinie gdy chodzi o trwałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o wycenę dla Twojej miejscowości oraz wybranej wielkości i rodzaju szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z dowiezieniem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Międzyrzec Podlaski

Zapewniamy pełne usługi w zakresie produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Mamy własne narzędzia oraz podnośniki ułatwiające zrobienie dołu i wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to praca, którą polecamy zamówić z uwagi oraz opcję realizacji wykopania szamba w ekspresowym terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel doradzi, którą pojemność należy wybrać. Jest ona zależna od liczby domowników oraz uśrednionej objętości ścieków, jakie oni wytwarzają. Łącznie z wykopem szamba proponujemy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby podlewać warzywnik w czasie suchego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na stały rozwój naszej firmy. Pracujemy z renomowanym dostawcą betonu, aby proponować klientom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich wytrzymałość szacuje się na dziesiątki, a nawet setki lat! Najczęściej wybierane rozmiary to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Polecamy nasze usługi osobom budującym idealny ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny dom zmieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zachęcamy do kontaktu z reprezentantem naszej działalności. Z przyjemnością podpowie on, jakie szambo betonowe najlepiej zakupić, żeby było przyjazne środowisku i oszczędne w eksploatacji.