Szamba betonowe Nałęczów

Dlaczego klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest droższe od szamba z tworzywa sztucznego, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających odporność na wilgoć, a zatem nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich produkcji stosujemy nowoczesne sprzęty oraz metody. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów podczas deszczu i magazynują ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat używania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Nałęczów

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Nałęczów

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny posiadać przesiąkalnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Ścieki są szkodliwe dla przyrody. Spływając do gruntu mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Transportujemy wyprodukowane szamba wprost na działkę nabywcy. Oferujemy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszystkie czynności związane z instalacją szamba zostały wykonane zgodnie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, jaki typ oraz pojemność zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także niestandardowe zamówienia, najlepiej dopasowane do wymagań klientów. W zależności od odległości przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są tam oczyszczane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, ale także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne pojemności stosuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile nieczystości produkuje jeden domownik, i jaką pojemność zbiornika wybrać. Toteż proponujemy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!