Szamba betonowe Parczew

Dlaczego klienci chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to obecnie najchętniej wybierany produkt. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z tworzywa sztucznego, lecz również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających odporność na wilgoć, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich wytwarzania stosujemy innowacyjne sprzęty oraz metody. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z dachów w czasie deszczu i gromadzą ją na okres suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Parczew

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Parczew

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej ściany ani żadnych pęknięć. Nieczystości mogą być toksyczne dla środowiska. Wpadając do gruntu mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną rzeczą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Dowozimy gotowe prefabrykaty wprost na posesję nabywcy. Zapewniamy również szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszystkie prace związane z instalacją zbiornika były wykonane zgodnie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie podpowiemy, jaki rodzaj oraz wielkość zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również niestandardowe zamówienia, najlepiej dopasowane do potrzeb inwestorów. W zależności od rejonu przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i innych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są tam przerabiane przez bakterie, a do ziemi spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, ale także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne kryteria stosuje się w domach wieloosobowych, a inne w domkach letnich. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile ścieków tworzy jeden domownik, i jaką pojemność szamba kupić. Dlatego polecamy skontaktować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do poznania naszych produktów!