Szamba betonowe Piaski

Dlaczego klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają produkt najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany produkt. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, lecz także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z rynien w czasie ulewy i gromadzą ją na okres upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat użytkowania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Piaski

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Piaski

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej struktury ani jakichkolwiek uszkodzeń. Ścieki są toksyczne dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w szambie jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Dowozimy gotowe zbiorniki bezpośrednio na działkę klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszelkie prace związane z instalacją szamba zostały wykonane w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością doradzimy, jaki rodzaj oraz pojemność zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także niestandardowe zamówienia, najkorzystniej dostosowane do wymagań domowników. W zależności od odległości przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są w nich przerabiane przez bakterie, a do ziemi trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, ale także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne pojemności stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a inne w domkach letnich. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile ścieków generuje jeden domownik, i jaką pojemność zbiornika wybrać. Toteż polecamy skonsultować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!