Szamba betonowe Radzyń Podlaski

Dlaczego klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób wysokiej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, lecz również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz technologie. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, także zainstalowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są dyskretne, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów w czasie deszczu i gromadzą ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat używania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Radzyń Podlaski

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Radzyń Podlaski

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki są szkodliwe dla przyrody. Wpadając do gruntu mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Toteż istotną cechą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Dostarczamy gotowe zbiorniki bezpośrednio na posesję klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszelkie czynności związane z instalacją szamba były przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, jaki rodzaj oraz wielkość szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także niestandardowe szamba, najlepiej dostosowane do wymagań domowników. Zależnie od odległości inwestycji, rozmiaru zbiornika i innych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są tam filtrowane przez bakterie, a do ziemi spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne wielkości wykorzystuje się w budynkach wieloosobowych, a odmienne w domkach letnich. Rozumiemy, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków generuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość szamba kupić. Dlatego polecamy skontaktować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!