Szamba betonowe Rejowiec Fabryczny

Czemu nabywcy często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z tworzywa sztucznego, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających odporność na wilgoć, a więc nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz technologie. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z dachów w czasie ulewy i gromadzą ją na okres suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Rejowiec Fabryczny

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Rejowiec Fabryczny

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać nieszczelnej ściany ani żadnych pęknięć. Ścieki mogą być szkodliwe dla przyrody. Spływając do ziemi mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Dowozimy wyprodukowane prefabrykaty bezpośrednio na działkę klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z instalacją zbiornika zostały przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie zasugerujemy, który typ oraz pojemność zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również nieszablonowe zamówienia, najkorzystniej dostosowane do wymagań klientów. Zależnie od odległości realizacji, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich oczyszczane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, lecz również oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne pojemności wykorzystuje się w budynkach wieloosobowych, a odmienne w domkach letnich. Rozumiemy, że klienci mogą nie orientować się, ile nieczystości produkuje jeden domownik, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Dlatego polecamy porozumieć się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zachęcamy do poznania naszych produktów!