Szamba betonowe Ryki

Dlaczego klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają wyrób najwyższej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej kupowany rodzaj. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów gwarantujących odporność na wilgoć, a więc nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów podczas ulewy i gromadzą ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Ryki

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Ryki

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać przesiąkalnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Nieczystości mogą być szkodliwe dla środowiska. Wpadając do gruntu mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Toteż najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Dostarczamy gotowe zbiorniki bezpośrednio na działkę klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie czynności związane z instalacją zbiornika zostały przeprowadzone zgodnie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością podpowiemy, który rodzaj oraz wielkość zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także indywidualne zamówienia, najkorzystniej dostosowane do potrzeb klientów. W zależności od odległości przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam filtrowane przez bakterie, a do ziemi spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, lecz także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne kryteria wykorzystuje się w budynkach wieloosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości tworzy pojedynczy domownik, i jaką wielkość zbiornika kupić. Dlatego polecamy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów!