Szamba betonowe Siedliszcze

Dlaczego klienci chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają produkt wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej kupowany rodzaj. Jest droższe od szamba z tworzywa sztucznego, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz metody. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, także zainstalowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów podczas ulewy i magazynują ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Siedliszcze

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Siedliszcze

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny posiadać nieszczelnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Nieczystości mogą być szkodliwe dla przyrody. Spływając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Dostarczamy wyprodukowane prefabrykaty bezpośrednio na działkę klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszelkie prace związane z instalacją szamba zostały wykonane w zgodzie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie doradzimy, jaki rodzaj oraz pojemność zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także indywidualne zamówienia, najkorzystniej dostosowane do wymagań inwestorów. Zależnie od odległości inwestycji, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich przerabiane przez drobnoustroje, a do ziemi trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne pojemności stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a inne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie wiedzieć, ile nieczystości tworzy pojedynczy domownik, i jaką wielkość zbiornika kupić. Toteż polecamy porozumieć się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów!