Szamba betonowe Szczebrzeszyn

Dlaczego klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas otrzymują produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany produkt. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, lecz również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich produkcji stosujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z rynien w czasie deszczu i gromadzą ją na czas upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat używania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Szczebrzeszyn

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Szczebrzeszyn

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki są toksyczne dla środowiska. Spływając do gruntu mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w zbiorniku jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Dowozimy gotowe prefabrykaty bezpośrednio na działkę nabywcy. Oferujemy także szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszelkie prace związane z montażem szamba zostały wykonane zgodnie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie zasugerujemy, który typ oraz rozmiar szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również niestandardowe szamba, najkorzystniej dostosowane do wymagań inwestorów. W zależności od odległości inwestycji, rozmiaru zbiornika i innych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich filtrowane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne wielkości stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie wiedzieć, ile nieczystości produkuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość szamba wybrać. Toteż proponujemy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!