Szamba betonowe Tarnogród

Dlaczego nabywcy często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas otrzymują produkt najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej kupowany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających odporność na wilgoć, a więc nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich produkcji stosujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z rynien w czasie ulewy i magazynują ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Tarnogród

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Tarnogród

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej struktury ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości mogą być toksyczne dla środowiska. Spływając do ziemi mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Toteż najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Transportujemy gotowe szamba bezpośrednio na działkę nabywcy. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszystkie czynności związane z montażem zbiornika były wykonane w zgodzie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie doradzimy, który typ oraz pojemność zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również indywidualne szamba, najkorzystniej dopasowane do potrzeb domowników. Zależnie od rejonu przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam filtrowane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne kryteria stosuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile nieczystości produkuje jeden domownik, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Dlatego polecamy skontaktować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do poznania naszych produktów!