Szamba betonowe Tyszowce

Dlaczego klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas otrzymują wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany produkt. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, lecz również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz metody. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, także zamontowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów w czasie deszczu i gromadzą ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Tyszowce

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Tyszowce

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Ścieki są toksyczne dla środowiska. Spływając do gruntu mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną rzeczą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Transportujemy gotowe szamba wprost na posesję nabywcy. Oferujemy także szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie czynności związane z montażem zbiornika były wykonane w zgodzie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie doradzimy, który typ oraz rozmiar szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy również nieszablonowe zamówienia, najkorzystniej dostosowane do potrzeb inwestorów. W zależności od odległości inwestycji, rozmiaru zbiornika i innych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam filtrowane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz również oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne pojemności wykorzystuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letnich. Rozumiemy, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków produkuje pojedynczy domownik, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Toteż proponujemy skonsultować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów!