Szamba betonowe Zwierzyniec

Odprowadzanie ścieków to ważne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub modernizacji starego. Budowa szamba bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej kanalizacji i da się to uzyskać na każdej posesji bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, kiedy planujesz mieć wytrzymały oraz ekologiczny sposób gromadzenia ścieków. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane zasady w kwestii ekologii. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej jakości, od wytwórców cieszących się znakomitą renomą. To materiał, który od dekad ma znakomite oceny gdy chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki aniżeli te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na setki lat! Zapytaj naszego pracownika o kosztorys dla konkretnej okolicy oraz wybranej wielkości i typu zbiornika. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Zwierzyniec

Zapewniamy pełne prace w zakresie wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy własne koparki oraz dźwigi ułatwiające wykonanie dołu oraz wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to praca, którą polecamy zamówić na opcję wykonania wykopania szamba w ekspresowym czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, którą wielkość najlepiej dobrać. Jest ona zależna od liczby domowników i uśrednionej ilości ścieków, które oni wytwarzają. Łącznie z wykopem szamba rekomendujemy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby podlewać ogród w czasie suchego lata za darmo. Zlecając jednocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę możesz oszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na nieustanny rozwój naszej firmy. Pracujemy z najlepszym producentem betonu, aby oferować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich trwałość szacuje się na kilkadziesiąt, a nawet kilkaset lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla gospodarstw trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze usługi osobom stawiającym idealny ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny budynek wymieniając nieszczelne albo zużyte szambo. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Z pewnością doradzi on, które szambo betonowe najkorzystniej wybrać, aby było ekologiczne i oszczędne w użytkowaniu.