Szamba betonowe Alwernia

Czemu klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas otrzymują wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany produkt. Jest droższe od szamba z plastiku, ale także bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zamontowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale bardzo pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów podczas deszczu i magazynują ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Alwernia

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Alwernia

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny posiadać przesiąkalnej struktury ani jakichkolwiek uszkodzeń. Ścieki mogą być toksyczne dla środowiska. Spływając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż najważniejszą cechą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Dostarczamy gotowe szamba wprost na działkę nabywcy. Oferujemy także szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszelkie czynności związane z montażem szamba zostały przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie zasugerujemy, jaki typ oraz pojemność szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także nieszablonowe szamba, najlepiej dostosowane do potrzeb klientów. W zależności od odległości przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i innych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są w nich oczyszczane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale również oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne wielkości wykorzystuje się w budynkach kilkuosobowych, a inne w domkach letnich. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile ścieków generuje pojedynczy domownik, i jaką pojemność szamba kupić. Toteż proponujemy skonsultować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów!