Szamba betonowe Biecz

Dlaczego nabywcy chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas otrzymują produkt najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najchętniej wybierany produkt. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, lecz również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne maszyny oraz technologie. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zainstalowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z rynien podczas ulewy i gromadzą ją na okres suszy. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat używania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Biecz

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Biecz

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej struktury ani żadnych uszkodzeń. Ścieki są toksyczne dla środowiska. Spływając do ziemi mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Transportujemy wyprodukowane prefabrykaty bezpośrednio na działkę klienta. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszystkie czynności związane z montażem szamba były przeprowadzone w zgodzie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, jaki typ oraz pojemność zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również niestandardowe zamówienia, najlepiej dopasowane do potrzeb klientów. Zależnie od rejonu przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i innych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich filtrowane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne kryteria stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków produkuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość szamba kupić. Toteż proponujemy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do poznania naszych produktów!