Szamba betonowe Bobowa

Odprowadzanie ścieków to ważne zagadnienie przy budowie nowego domu lub remoncie starego. Wybudowanie zbiornika bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej kanalizacji i da się to uzyskać na każdej posesji bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy planujesz mieć wytrzymały oraz ekologiczny system gromadzenia ścieków. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane zasady dotyczące ekologii. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej klasy, od wytwórców cieszących się znakomitą renomą. To materiał, który od lat ma znakomite opinie jeśli chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki aniżeli te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o kosztorys dla Twojej miejscowości oraz poszukiwanej pojemności i rodzaju szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Bobowa

Oferujemy pełne usługi w zakresie wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Mamy swoje koparki oraz dźwigi ułatwiające wykonanie wykopu i zamocowanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy zamówić na oszczędności oraz możliwość wykonania budowy szamba w terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel doradzi, jaką wielkość należy dobrać. Zależy ona od liczby mieszkańców i średniej ilości ścieków, jakie oni wytwarzają. Razem z budową szamba rekomendujemy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby podlewać warzywnik w czasie upalnego lata za darmo. Zlecając jednocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę możesz oszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na ciągły rozwój naszej działalności. Współpracujemy z renomowanym producentem betonu, aby proponować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu przypadkach ich trwałość ocenia się na dziesiątki, a nawet setki lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To pojemność doskonała dla gospodarstw trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze wyroby inwestorom budującym doskonały ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny dom wymieniając nieszczelne albo zużyte szambo. Zachęcamy do kontaktu z reprezentantem naszej firmy. Z pewnością doradzi on, jakie szambo betonowe najlepiej wybrać, żeby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w użytkowaniu.