Szamba betonowe Bochnia

Dlaczego nabywcy często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas otrzymują produkt najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najchętniej kupowany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z plastiku, lecz również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, również zamontowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów podczas ulewy i magazynują ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat używania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Bochnia

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Bochnia

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny posiadać przesiąkalnej ściany ani żadnych pęknięć. Ścieki są szkodliwe dla przyrody. Spływając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w szambie jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dowozimy wyprodukowane prefabrykaty bezpośrednio na posesję klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie czynności związane z montażem szamba zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie zasugerujemy, który typ oraz pojemność zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również niestandardowe szamba, najlepiej dostosowane do potrzeb inwestorów. Zależnie od odległości inwestycji, rozmiaru zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam filtrowane przez drobnoustroje, a do ziemi spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, ale również oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne pojemności stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile ścieków tworzy pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość szamba kupić. Dlatego polecamy skontaktować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!