Szamba betonowe Bukowno

Dlaczego nabywcy chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas otrzymują wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej kupowany rodzaj. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, lecz także bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców gwarantujących odporność na wilgoć, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz technologie. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są ukryte, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z rynien podczas deszczu i gromadzą ją na okres suszy. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Bukowno

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Bukowno

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej struktury ani żadnych uszkodzeń. Ścieki są szkodliwe dla środowiska. Wpadając do ziemi mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Dostarczamy gotowe prefabrykaty wprost na posesję klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszystkie prace związane z instalacją szamba były wykonane w zgodzie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, który typ oraz rozmiar szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także niestandardowe zamówienia, najlepiej dostosowane do wymagań klientów. Zależnie od odległości inwestycji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są tam filtrowane przez drobnoustroje, a do ziemi trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale również oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne kryteria wykorzystuje się w domach wieloosobowych, a inne w domkach letnich. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości generuje jeden mieszkaniec, i jaką wielkość zbiornika kupić. Dlatego polecamy skonsultować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do poznania naszych produktów!