Szamba betonowe Ciężkowice

Gromadzenie ścieków to ważne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub modernizacji istniejącego. Budowa szamba bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej sieci i można to uzyskać na każdej działce bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy planujesz mieć trwały i przyjazny środowisku sposób gromadzenia nieczystości. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane zasady dotyczące ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od wytwórców cieszących się doskonałą renomą. To surowiec, który od dekad ma doskonałe oceny gdy chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne zbiorniki niż te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o kosztorys dla Twojej miejscowości oraz wybranej pojemności i typu szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Ciężkowice

Oferujemy pełne prace w zakresie wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy swoje narzędzia oraz dźwigi umożliwiające zrobienie wykopu oraz wkopanie komory. Szambo z koparką to praca, którą polecamy zamówić ekonomię oraz opcję wykonania wykopania szamba w ekspresowym czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel podpowie, którą pojemność najlepiej wybrać. Zależy ona od liczby mieszkańców i średniej objętości ścieków, jakie oni wytwarzają. Razem z wykopem szamba rekomendujemy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby pielęgnować warzywnik w czasie upalnego lata za darmo. Zlecając jednocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na nieustanny rozwój naszej firmy. Pracujemy z renomowanym producentem betonu, aby proponować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich wytrzymałość szacuje się na dziesiątki, a wręcz setki lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To pojemność doskonała dla rodzin 3-4-osobowych. Rekomendujemy nasze produkty osobom budującym idealny ekonomiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują swój dom wymieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do rozmowy z przedstawicielem naszej działalności. Z pewnością doradzi on, które szambo betonowe najkorzystniej zakupić, aby było ekologiczne i ekonomiczne w eksploatacji.