Szamba betonowe Dąbrowa Tarnowska

Dlaczego klienci chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany produkt. Jest droższe od zbiornika z plastiku, ale także bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z rynien podczas ulewy i magazynują ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Dąbrowa Tarnowska

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Dąbrowa Tarnowska

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać przesiąkalnej struktury ani żadnych pęknięć. Nieczystości mogą być szkodliwe dla przyrody. Spływając do gruntu mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż istotną cechą w zbiorniku jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Dowozimy gotowe zbiorniki wprost na posesję klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszelkie czynności związane z instalacją szamba zostały przeprowadzone zgodnie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie podpowiemy, który typ oraz rozmiar zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także niestandardowe szamba, najlepiej dostosowane do wymagań klientów. Zależnie od odległości inwestycji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam filtrowane przez drobnoustroje, a do ziemi spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, ale również oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne wielkości wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie wiedzieć, ile nieczystości tworzy jeden mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika wybrać. Dlatego proponujemy skontaktować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zachęcamy do poznania naszych realizacji!