Szamba betonowe Dobczyce

Czemu klienci chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej wybierany produkt. Jest bardziej kosztowne od szamba z plastiku, lecz także bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są ukryte, ale bardzo pojemne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z rynien podczas deszczu i gromadzą ją na okres upałów. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat używania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Dobczyce

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Dobczyce

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki są szkodliwe dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w zbiorniku jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Dostarczamy gotowe zbiorniki wprost na posesję klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie prace związane z montażem zbiornika były wykonane w zgodzie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie doradzimy, który typ oraz rozmiar szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także indywidualne szamba, najlepiej dostosowane do wymagań klientów. W zależności od rejonu realizacji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich filtrowane przez drobnoustroje, a do ziemi trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne wielkości wykorzystuje się w budynkach wieloosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości generuje jeden domownik, i jaką wielkość szamba kupić. Toteż polecamy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów!