Szamba betonowe Grybów

Czemu klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest droższe od szamba z tworzywa sztucznego, ale również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z rynien podczas deszczu i magazynują ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Grybów

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Grybów

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Nieczystości mogą być szkodliwe dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy gotowe prefabrykaty bezpośrednio na działkę nabywcy. Oferujemy również szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszystkie prace związane z instalacją szamba były wykonane w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, jaki typ oraz rozmiar zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także nieszablonowe zamówienia, najkorzystniej dostosowane do potrzeb inwestorów. W zależności od odległości realizacji, rozmiaru zbiornika i innych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są tam filtrowane przez drobnoustroje, a do ziemi spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, ale także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne pojemności stosuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile ścieków tworzy pojedynczy domownik, i jaką pojemność szamba wybrać. Dlatego proponujemy skontaktować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zachęcamy do poznania naszych realizacji!