Szamba betonowe Jordanów

Czemu nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas dostają produkt najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z plastiku, lecz także bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z dachów w czasie ulewy i magazynują ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Jordanów

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Jordanów

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny posiadać nieszczelnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki są toksyczne dla środowiska. Wpadając do gruntu mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż najważniejszą cechą w szambie jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Dostarczamy gotowe prefabrykaty bezpośrednio na posesję klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie prace związane z instalacją szamba były wykonane w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie doradzimy, jaki rodzaj oraz wielkość zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także indywidualne szamba, najkorzystniej dostosowane do wymagań klientów. W zależności od rejonu realizacji, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są tam filtrowane przez drobnoustroje, a do ziemi trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne kryteria wykorzystuje się w domach wieloosobowych, a inne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że klienci mogą nie orientować się, ile nieczystości produkuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika wybrać. Toteż proponujemy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!