Szamba betonowe Kęty

Odprowadzanie ścieków to istotne zagadnienie przy stawianiu nowego domu lub modernizacji starego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej sieci i można to uzyskać na każdej działce bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy planujesz posiadać wytrzymały oraz przyjazny środowisku sposób gromadzenia szamba. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały rygorystyczne zasady w kwestii ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej klasy, od producentów cieszących się znakomitą sławą. To surowiec, który od dekad ma znakomite oceny jeśli chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o kosztorys dla Twojej okolicy oraz wybranej wielkości i typu zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Kęty

Oferujemy kompleksowe prace w zakresie produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Mamy swoje narzędzia oraz dźwigi umożliwiające wykonanie dołu oraz zamocowanie komory. Szambo z koparką to praca, którą polecamy wybrać na oszczędności oraz możliwość wykonania budowy szamba w terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel podpowie, którą wielkość najlepiej wybrać. Zależy ona od liczby domowników i średniej ilości ścieków, jakie oni produkują. Razem z budową szamba rekomendujemy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby pielęgnować warzywnik w czasie suchego lata za darmo. Zlecając jednocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz oszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na stały rozwój naszej firmy. Pracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby proponować odbiorcom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich trwałość szacuje się na dziesiątki, a wręcz setki lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To pojemność doskonała dla gospodarstw trzy- lub czteroosobowych. Polecamy nasze usługi inwestorom budującym idealny ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny budynek wymieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do kontaktu z reprezentantem naszej firmy. Z przyjemnością podpowie on, które szambo betonowe najkorzystniej zakupić, żeby było przyjazne środowisku i oszczędne w użytkowaniu.