Szamba betonowe Krynica-Zdrój

Dlaczego nabywcy często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas dostają produkt wysokiej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z plastiku, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących odporność na wilgoć, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich produkcji stosujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów w czasie deszczu i magazynują ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Krynica-Zdrój

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Krynica-Zdrój

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny posiadać przesiąkalnej struktury ani jakichkolwiek uszkodzeń. Ścieki mogą być szkodliwe dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Dowozimy wyprodukowane prefabrykaty bezpośrednio na działkę nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z montażem zbiornika były wykonane zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, który typ oraz wielkość zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy również indywidualne szamba, najkorzystniej dostosowane do potrzeb inwestorów. W zależności od odległości realizacji, wielkości zbiornika i innych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są tam filtrowane przez bakterie, a do gruntu trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne wielkości wykorzystuje się w domach wieloosobowych, a inne w domkach letnich. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile ścieków produkuje pojedynczy domownik, i jaką pojemność szamba kupić. Toteż polecamy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!