Szamba betonowe Krzeszowice

Dlaczego nabywcy często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują produkt najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej kupowany rodzaj. Jest droższe od zbiornika z plastiku, lecz także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich produkcji stosujemy nowoczesne maszyny oraz technologie. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są dyskretne, ale bardzo pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z rynien podczas deszczu i magazynują ją na okres suszy. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Krzeszowice

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Krzeszowice

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej ściany ani jakichkolwiek uszkodzeń. Ścieki mogą być szkodliwe dla środowiska. Wpadając do gruntu mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Dostarczamy wyprodukowane zbiorniki wprost na posesję klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie czynności związane z montażem szamba były przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością doradzimy, jaki typ oraz pojemność szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także niestandardowe szamba, najlepiej dostosowane do potrzeb klientów. Zależnie od odległości inwestycji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są tam przerabiane przez drobnoustroje, a do ziemi spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne kryteria stosuje się w domach wieloosobowych, a odmienne w domkach letnich. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości generuje pojedynczy domownik, i jaką wielkość szamba wybrać. Dlatego polecamy skontaktować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów!