Szamba betonowe Limanowa

Czemu klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas dostają produkt najwyższej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej kupowany produkt. Jest bardziej kosztowne od szamba z plastiku, lecz również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich wytwarzania stosujemy innowacyjne sprzęty oraz metody. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, także zamontowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale bardzo pojemne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów w czasie ulewy i gromadzą ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat używania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Limanowa

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Limanowa

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości mogą być szkodliwe dla przyrody. Wpadając do gruntu mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego istotną cechą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Dowozimy wyprodukowane prefabrykaty wprost na działkę klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszelkie czynności związane z montażem zbiornika były przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie zasugerujemy, który typ oraz wielkość szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także indywidualne zamówienia, najkorzystniej dopasowane do potrzeb klientów. Zależnie od odległości realizacji, wielkości zbiornika i innych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są tam oczyszczane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne kryteria wykorzystuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków generuje jeden domownik, i jaką wielkość szamba kupić. Toteż polecamy porozumieć się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do poznania naszych produktów!