Szamba betonowe Maków Podhalański

Odprowadzanie nieczystości to istotne zagadnienie przy budowie nowego domu lub modernizacji starego. Wybudowanie zbiornika bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej sieci i da się to uzyskać na każdej posesji bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy potrzebujesz mieć wytrzymały oraz ekologiczny system gromadzenia szamba. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały rygorystyczne normy w kwestii ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od wytwórców cieszących się doskonałą renomą. To surowiec, który od dekad ma doskonałe opinie jeśli chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o kosztorys dla Twojej okolicy oraz poszukiwanej wielkości i rodzaju zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Maków Podhalański

Zapewniamy kompleksowe usługi w kwestii wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Mamy swoje koparki oraz podnośniki ułatwiające wykonanie wykopu i zamocowanie prefabrykatu. Szambo z koparką to praca, którą rekomendujemy zamówić na opcję realizacji wykopania szamba w ekspresowym czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel doradzi, którą wielkość należy wybrać. Jest ona zależna od liczby domowników i średniej objętości ścieków, jakie oni wytwarzają. Razem z budową szamba polecamy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby podlewać ogród w czasie upalnego lata za darmo. Zlecając jednocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz oszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na stały rozwój naszej firmy. Pracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby proponować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich trwałość szacuje się na kilkadziesiąt, a wręcz setki lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To wielkość najlepsza dla gospodarstw trzy- lub czteroosobowych. Polecamy nasze produkty osobom stawiającym doskonały ekonomiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują własny budynek zmieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zapraszamy do rozmowy z reprezentantem naszej firmy. Z pewnością podpowie on, które szambo betonowe najkorzystniej wybrać, aby było ekologiczne i ekonomiczne w użytkowaniu.