Szamba betonowe Niepołomice

Odprowadzanie nieczystości to istotne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub remoncie istniejącego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej kanalizacji i można to zrealizować na każdej posesji bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, gdy potrzebujesz mieć trwały i ekologiczny system gromadzenia nieczystości. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne normy w kwestii ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej klasy, od producentów cieszących się znakomitą renomą. To surowiec, który od lat ma znakomite opinie gdy chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego pracownika o kosztorys dla Twojej okolicy oraz poszukiwanej wielkości i rodzaju zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Niepołomice

Oferujemy pełne usługi w zakresie wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy swoje koparki oraz podnośniki ułatwiające wykonanie dołu oraz wkopanie komory. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy zamówić ze względu oraz możliwość realizacji budowy szamba w ekspresowym czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel podpowie, jaką wielkość najlepiej dobrać. Zależy ona od liczby domowników i uśrednionej objętości nieczystości, jakie oni wytwarzają. Razem z wykopem szamba rekomendujemy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby pielęgnować warzywnik w czasie upalnego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz oszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy duży nacisk na nieustanny rozwój naszej firmy. Współpracujemy z renomowanym dostawcą betonu, aby proponować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich trwałość szacuje się na dziesiątki, a wręcz setki lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To wielkość najlepsza dla gospodarstw 3-4-osobowych. Polecamy nasze produkty inwestorom stawiającym idealny ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój budynek wymieniając nieszczelne albo zużyte szambo. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej marki. Z przyjemnością doradzi on, które szambo betonowe najlepiej wybrać, żeby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w eksploatacji.