Szamba betonowe Nowy Targ

Czemu nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas dostają produkt najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany produkt. Jest bardziej kosztowne od szamba z plastiku, ale również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów gwarantujących odporność na wilgoć, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne maszyny oraz technologie. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są ukryte, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z rynien w czasie deszczu i magazynują ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Nowy Targ

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Nowy Targ

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Nieczystości są toksyczne dla przyrody. Spływając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Toteż najważniejszą cechą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Dostarczamy gotowe prefabrykaty bezpośrednio na działkę nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie prace związane z montażem zbiornika były przeprowadzone zgodnie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością podpowiemy, jaki rodzaj oraz wielkość zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także nieszablonowe szamba, najkorzystniej dostosowane do wymagań klientów. Zależnie od odległości realizacji, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam przerabiane przez drobnoustroje, a do ziemi trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, lecz także korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne wielkości stosuje się w budynkach wieloosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości generuje jeden mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika wybrać. Toteż polecamy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów!