Szamba betonowe Nowy Wiśnicz

Dlaczego klienci chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej wybierany produkt. Jest droższe od szamba z plastiku, lecz także bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących odporność na wilgoć, a zatem nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale bardzo pojemne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z dachów podczas deszczu i magazynują ją na okres suszy. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat używania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Nowy Wiśnicz

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Nowy Wiśnicz

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki są toksyczne dla przyrody. Spływając do gruntu mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Dowozimy gotowe prefabrykaty wprost na posesję nabywcy. Zapewniamy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie czynności związane z instalacją szamba zostały przeprowadzone zgodnie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością zasugerujemy, jaki typ oraz pojemność zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy również indywidualne szamba, najlepiej dopasowane do wymagań domowników. W zależności od rejonu inwestycji, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam przerabiane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne wielkości wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości tworzy pojedynczy domownik, i jaką wielkość szamba wybrać. Toteż polecamy skontaktować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!