Szamba betonowe Piwniczna-Zdrój

Gromadzenie ścieków to istotne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub remoncie istniejącego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej kanalizacji i można to uzyskać na każdej działce bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, kiedy potrzebujesz mieć trwały i ekologiczny sposób przechowywania szamba. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały rygorystyczne normy dotyczące ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej klasy, od wytwórców cieszących się znakomitą renomą. To materiał, który od dekad ma doskonałe opinie gdy chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Poproś naszego przedstawiciela o kosztorys dla Twojej okolicy oraz wybranej pojemności i rodzaju zbiornika. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Piwniczna-Zdrój

Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie wytwarzania szamb z betonu. Mamy własne sprzęty oraz podnośniki umożliwiające zrobienie wykopu oraz zamocowanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy zamówić ze względu oraz opcję wykonania budowy szamba w ekspresowym czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, którą pojemność najlepiej dobrać. Jest ona zależna od liczby domowników i uśrednionej ilości ścieków, które oni wytwarzają. Razem z budową szamba rekomendujemy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby podlewać ogród w trakcie suchego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz oszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy duży nacisk na nieustanny rozwój naszej działalności. Pracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby oferować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu przypadkach ich jakość szacuje się na kilkadziesiąt, a nawet setki lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To wielkość najlepsza dla gospodarstw 3-4-osobowych. Polecamy nasze produkty inwestorom stawiającym doskonały ekologiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują swój dom wymieniając rozszczelnione albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Z przyjemnością doradzi on, jakie szambo betonowe najlepiej zakupić, żeby było ekologiczne i oszczędne w eksploatacji.