Szamba betonowe Rabka-Zdrój

Odprowadzanie ścieków to istotne zagadnienie przy stawianiu nowego domu lub remoncie starego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej sieci i można to uzyskać na każdej posesji bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, kiedy potrzebujesz posiadać trwały oraz ekologiczny system przechowywania szamba. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby spełniały wyśrubowane normy w kwestii ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej klasy, od producentów cieszących się znakomitą renomą. To surowiec, który od dekad ma znakomite oceny jeśli chodzi o trwałość. Obecnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne szamba aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Poproś naszego przedstawiciela o wycenę dla Twojej okolicy oraz poszukiwanej wielkości i typu szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Rabka-Zdrój

Zapewniamy pełne prace w zakresie produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy własne koparki oraz podnośniki umożliwiające zrobienie wykopu i zamocowanie prefabrykatu. Szambo z koparką to praca, którą polecamy zamówić z uwagi oraz opcję realizacji budowy szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od konkretnej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel podpowie, jaką wielkość najlepiej dobrać. Jest ona zależna od liczby mieszkańców i średniej ilości ścieków, jakie oni wytwarzają. Łącznie z budową szamba proponujemy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe wyjście, aby pielęgnować ogród w trakcie upalnego lata za darmo. Zamawiając jednocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy ogromny nacisk na stały rozwój naszej firmy. Pracujemy z renomowanym producentem betonu, aby proponować odbiorcom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu przypadkach ich trwałość szacuje się na dziesiątki, a wręcz setki lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To pojemność doskonała dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Polecamy nasze wyroby inwestorom stawiającym doskonały ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny dom zmieniając nieszczelne albo zużyte szambo. Zapraszamy do rozmowy z przedstawicielem naszej marki. Z pewnością doradzi on, które szambo betonowe najkorzystniej zakupić, żeby było ekologiczne i ekonomiczne w eksploatacji.