Szamba betonowe Skała

Czemu nabywcy często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas dostają wyrób najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej kupowany produkt. Jest droższe od szamba z tworzywa sztucznego, lecz także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców zapewniających odporność na wilgoć, a więc nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich wytwarzania stosujemy innowacyjne sprzęty oraz metody. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z rynien w czasie ulewy i gromadzą ją na okres suszy. Budując zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Skała

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Skała

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać nieszczelnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki mogą być toksyczne dla przyrody. Spływając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Dostarczamy wyprodukowane zbiorniki bezpośrednio na działkę klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie prace związane z montażem zbiornika zostały przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie doradzimy, który rodzaj oraz pojemność szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także nieszablonowe szamba, najkorzystniej dopasowane do wymagań klientów. W zależności od rejonu realizacji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich przerabiane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, lecz również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne pojemności stosuje się w budynkach wieloosobowych, a inne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie wiedzieć, ile nieczystości tworzy pojedynczy domownik, i jaką pojemność szamba wybrać. Dlatego proponujemy skontaktować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów!