Szamba betonowe Skawina

Odprowadzanie nieczystości to istotne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub modernizacji istniejącego. Budowa szamba bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej sieci i da się to uzyskać na każdej działce bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, kiedy potrzebujesz mieć trwały i ekologiczny system przechowywania ścieków. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne zasady w kwestii ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od producentów cieszących się doskonałą renomą. To surowiec, który od lat ma znakomite oceny jeśli chodzi o trwałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki aniżeli te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego pracownika o wycenę dla konkretnej okolicy oraz poszukiwanej pojemności i typu zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z transportem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Skawina

Zapewniamy pełne usługi w kwestii produkcji szamb z betonu. Mamy własne narzędzia oraz dźwigi ułatwiające zrobienie wykopu oraz wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to praca, którą rekomendujemy zamówić z uwagi oraz możliwość realizacji budowy szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel doradzi, jaką pojemność najlepiej wybrać. Zależy ona od liczby domowników oraz średniej objętości nieczystości, jakie oni produkują. Razem z wykopem szamba proponujemy także zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe wyjście, aby podlewać warzywnik w trakcie suchego lata za darmo. Zlecając jednocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na deszczówkę możesz oszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na ciągły rozwój naszej działalności. Pracujemy z najlepszym producentem betonu, aby oferować klientom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu przypadkach ich trwałość szacuje się na dziesiątki, a nawet setki lat! Najczęściej wybierane pojemności to 6-10 m3. To pojemność doskonała dla rodzin 3-4-osobowych. Polecamy nasze wyroby inwestorom budującym doskonały ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny budynek wymieniając rozszczelnione albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do rozmowy z przedstawicielem naszej marki. Z pewnością podpowie on, które szambo betonowe najkorzystniej zakupić, aby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w eksploatacji.