Szamba betonowe Słomniki

Dlaczego nabywcy często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas dostają wyrób wysokiej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej kupowany produkt. Jest bardziej kosztowne od szamba z plastiku, lecz również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców zapewniających odporność na wilgoć, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zamontowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale bardzo pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów podczas ulewy i gromadzą ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Słomniki

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Słomniki

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać przesiąkalnej struktury ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości mogą być toksyczne dla środowiska. Spływając do gruntu mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Toteż najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy wyprodukowane szamba wprost na posesję klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszelkie prace związane z montażem szamba zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością doradzimy, jaki rodzaj oraz pojemność szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także niestandardowe szamba, najlepiej dopasowane do wymagań inwestorów. Zależnie od odległości realizacji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są w nich oczyszczane przez bakterie, a do ziemi trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, ale również oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne kryteria stosuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków produkuje jeden mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika kupić. Toteż proponujemy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do poznania naszych produktów!