Szamba betonowe Stary Sącz

Gromadzenie nieczystości to istotne zagadnienie przy budowie nowego budynku lub modernizacji starego. Wybudowanie zbiornika bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej kanalizacji i da się to zrealizować na każdej działce bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, kiedy potrzebujesz mieć wytrzymały oraz ekologiczny sposób przechowywania ścieków. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby spełniały wyśrubowane normy dotyczące ochrony środowiska. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od producentów cieszących się znakomitą sławą. To surowiec, który od dekad ma znakomite oceny gdy chodzi o trwałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na setki lat! Zapytaj naszego pracownika o kosztorys dla konkretnej okolicy oraz wybranej wielkości i rodzaju zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Stary Sącz

Oferujemy pełne prace w zakresie produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Mamy własne sprzęty oraz dźwigi umożliwiające zrobienie dołu i wkopanie komory. Szambo z koparką to praca, którą polecamy zamówić ze względu oraz możliwość wykonania wykopania szamba w ekspresowym czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel doradzi, jaką wielkość należy wybrać. Zależy ona od liczby domowników oraz średniej ilości ścieków, jakie oni wytwarzają. Łącznie z wykopem szamba rekomendujemy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe wyjście, aby pielęgnować ogród w trakcie suchego lata za darmo. Zamawiając jednocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz oszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy duży nacisk na stały rozwój naszej działalności. Pracujemy z renomowanym producentem betonu, aby proponować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich wytrzymałość szacuje się na dziesiątki, a wręcz kilkaset lat! Najczęściej wybierane rozmiary to 6-10 m3. To pojemność najlepsza dla gospodarstw 3-4-osobowych. Polecamy nasze wyroby osobom budującym doskonały ekonomiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują swój budynek zmieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zapraszamy do kontaktu z reprezentantem naszej działalności. Z przyjemnością podpowie on, które szambo betonowe najlepiej zakupić, żeby było ekologiczne i ekonomiczne w eksploatacji.