Szamba betonowe Sucha Beskidzka

Dlaczego klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas otrzymują wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej kupowany rodzaj. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, lecz również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich produkcji stosujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z rynien w czasie deszczu i magazynują ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Sucha Beskidzka

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Sucha Beskidzka

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej struktury ani żadnych pęknięć. Ścieki są toksyczne dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Transportujemy wyprodukowane prefabrykaty bezpośrednio na działkę klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszelkie prace związane z instalacją zbiornika zostały przeprowadzone w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, jaki typ oraz wielkość zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również niestandardowe szamba, najlepiej dostosowane do potrzeb inwestorów. Zależnie od rejonu inwestycji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich przerabiane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, lecz także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne kryteria stosuje się w budynkach wieloosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości generuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość szamba wybrać. Dlatego proponujemy porozumieć się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!