Szamba betonowe Szczawnica

Odprowadzanie nieczystości to ważne zagadnienie przy stawianiu nowego domu lub modernizacji istniejącego. Wybudowanie zbiornika bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej kanalizacji i można to zrealizować na każdej działce bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy planujesz posiadać trwały i przyjazny środowisku system przechowywania szamba. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne zasady dotyczące ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od producentów cieszących się znakomitą sławą. To materiał, który od dekad ma znakomite opinie jeśli chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego pracownika o kosztorys dla konkretnej miejscowości oraz wybranej pojemności i typu zbiornika. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Szczawnica

Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie produkcji szamb z betonu. Mamy własne koparki oraz podnośniki ułatwiające wykonanie dołu oraz zamocowanie komory. Szambo z koparką to usługa, którą polecamy wybrać z uwagi oraz możliwość wykonania wykopania szamba w ekspresowym czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, jaką pojemność należy dobrać. Jest ona zależna od liczby domowników oraz średniej objętości nieczystości, jakie oni produkują. Razem z wykopem szamba proponujemy także zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe wyjście, aby pielęgnować warzywnik w trakcie upalnego lata za darmo. Zlecając jednocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na stały rozwój naszej działalności. Pracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby oferować odbiorcom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich jakość szacuje się na kilkadziesiąt, a wręcz setki lat! Najczęściej wybierane pojemności to 6-10 m3. To pojemność najlepsza dla rodzin 3-4-osobowych. Rekomendujemy nasze wyroby inwestorom stawiającym idealny ekologiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują własny budynek wymieniając rozszczelnione albo zbyt małe szambo. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Z pewnością podpowie on, które szambo betonowe najkorzystniej zakupić, aby było ekologiczne i oszczędne w użytkowaniu.