Szamba betonowe Szczucin

Dlaczego klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają produkt najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany produkt. Jest bardziej kosztowne od szamba z tworzywa sztucznego, ale również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich produkcji stosujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są dyskretne, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów w czasie deszczu i gromadzą ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Szczucin

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Szczucin

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej struktury ani żadnych uszkodzeń. Ścieki są toksyczne dla środowiska. Wpadając do gruntu mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w szambie jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dowozimy wyprodukowane zbiorniki bezpośrednio na posesję nabywcy. Oferujemy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszystkie czynności związane z instalacją zbiornika zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, który rodzaj oraz pojemność szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także nieszablonowe szamba, najlepiej dostosowane do wymagań domowników. Zależnie od rejonu inwestycji, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich filtrowane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale także korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne kryteria stosuje się w budynkach wieloosobowych, a inne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości produkuje jeden domownik, i jaką pojemność zbiornika wybrać. Toteż proponujemy skonsultować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do poznania naszych produktów!