Szamba betonowe Tuchów

Odprowadzanie nieczystości to istotne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub modernizacji istniejącego. Wybudowanie zbiornika bezodpływowego nie potrzebuje przyłącza do miejskiej sieci i można to zrealizować na każdej posesji bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, gdy potrzebujesz posiadać trwały i ekologiczny sposób gromadzenia ścieków. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby spełniały wyśrubowane zasady dotyczące ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej jakości, od wytwórców cieszących się znakomitą renomą. To surowiec, który od dekad ma znakomite opinie gdy chodzi o trwałość. Współcześnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne zbiorniki niż te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na setki lat! Poproś naszego przedstawiciela o kosztorys dla Twojej okolicy oraz wybranej pojemności i rodzaju szamba. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Tuchów

Oferujemy kompleksowe prace w kwestii produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy swoje koparki oraz dźwigi umożliwiające wykonanie dołu i wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy zamówić ze względu oraz opcję realizacji budowy szamba w ekspresowym terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel podpowie, jaką pojemność najlepiej wybrać. Jest ona zależna od liczby domowników i uśrednionej objętości ścieków, jakie oni produkują. Łącznie z wykopem szamba proponujemy także zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe wyjście, aby podlewać ogród w czasie upalnego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na ciągły rozwój naszej działalności. Współpracujemy z renomowanym dostawcą betonu, aby oferować odbiorcom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu domach ich jakość ocenia się na dziesiątki, a wręcz kilkaset lat! Najczęściej wybierane rozmiary to 6-10 m3. To pojemność doskonała dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Polecamy nasze usługi osobom budującym idealny ekologiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują własny budynek wymieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do kontaktu z reprezentantem naszej firmy. Z pewnością doradzi on, jakie szambo betonowe najlepiej wybrać, aby było przyjazne środowisku i oszczędne w użytkowaniu.