Szamba betonowe Wieliczka

Czemu nabywcy często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas otrzymują produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest droższe od szamba z tworzywa sztucznego, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zamontowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z dachów podczas ulewy i gromadzą ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Wieliczka

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Wieliczka

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą posiadać nieszczelnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Nieczystości są szkodliwe dla przyrody. Spływając do gruntu mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Dowozimy gotowe szamba wprost na posesję klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszelkie prace związane z instalacją szamba zostały wykonane w zgodzie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie podpowiemy, który typ oraz pojemność szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także nieszablonowe szamba, najkorzystniej dostosowane do wymagań inwestorów. Zależnie od odległości inwestycji, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są tam filtrowane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz również korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne kryteria wykorzystuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków produkuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność szamba kupić. Dlatego proponujemy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów!