Szamba betonowe Wojnicz

Dlaczego nabywcy często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej kupowany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, lecz również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów w czasie deszczu i magazynują ją na okres suszy. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Wojnicz

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Wojnicz

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać nieszczelnej ściany ani żadnych pęknięć. Nieczystości są szkodliwe dla środowiska. Wpadając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Dlatego istotną cechą w zbiorniku jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Transportujemy gotowe prefabrykaty bezpośrednio na działkę klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z montażem zbiornika zostały wykonane w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Chętnie doradzimy, jaki rodzaj oraz pojemność zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy również indywidualne szamba, najkorzystniej dopasowane do potrzeb domowników. Zależnie od rejonu przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są w nich filtrowane przez bakterie, a do gruntu spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne pojemności stosuje się w budynkach wieloosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile ścieków generuje pojedynczy domownik, i jaką wielkość zbiornika kupić. Toteż proponujemy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do poznania naszych produktów!