Szamba betonowe Zakopane

Gromadzenie ścieków to istotne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub modernizacji istniejącego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej sieci i można to uzyskać na każdej działce bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy planujesz mieć trwały i przyjazny środowisku system gromadzenia nieczystości. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane normy w kwestii ochrony środowiska. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od wytwórców cieszących się znakomitą renomą. To surowiec, który od lat ma doskonałe opinie jeśli chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na setki lat! Poproś naszego przedstawiciela o kosztorys dla konkretnej okolicy oraz poszukiwanej pojemności i typu szamba. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Zakopane

Oferujemy kompleksowe prace w zakresie wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy własne sprzęty oraz dźwigi ułatwiające wykonanie dołu oraz wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to praca, którą polecamy wybrać ze względu oraz opcję realizacji budowy szamba w ekspresowym terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, jaką pojemność należy wybrać. Jest ona zależna od liczby domowników i uśrednionej objętości ścieków, jakie oni wytwarzają. Razem z budową szamba proponujemy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby pielęgnować warzywnik w trakcie suchego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz oszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na stały rozwój naszej firmy. Współpracujemy z renomowanym dostawcą betonu, aby proponować klientom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich trwałość szacuje się na dziesiątki, a wręcz kilkaset lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To pojemność najlepsza dla gospodarstw 3-4-osobowych. Rekomendujemy nasze produkty osobom stawiającym idealny ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny budynek wymieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do rozmowy z reprezentantem naszej działalności. Z pewnością doradzi on, które szambo betonowe najkorzystniej wybrać, żeby było ekologiczne i ekonomiczne w eksploatacji.