Szamba betonowe Bieżuń

Gromadzenie ścieków to ważne zagadnienie przy stawianiu nowego domu lub remoncie starego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej kanalizacji i da się to zrealizować na każdej posesji bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy potrzebujesz posiadać wytrzymały oraz ekologiczny system gromadzenia szamba. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane normy w kwestii ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od wytwórców cieszących się znakomitą sławą. To materiał, który od lat ma znakomite oceny gdy chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Poproś naszego pracownika o kosztorys dla Twojej miejscowości oraz poszukiwanej wielkości i rodzaju zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z dowiezieniem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Bieżuń

Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Mamy własne narzędzia oraz podnośniki umożliwiające wykonanie dołu i wkopanie komory. Szambo z koparką to usługa, którą polecamy zamówić ze względu oraz opcję wykonania budowy szamba w krótkim czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik doradzi, jaką wielkość należy dobrać. Zależy ona od liczby domowników oraz średniej objętości nieczystości, które oni wytwarzają. Łącznie z wykopem szamba polecamy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe wyjście, aby podlewać ogród w trakcie suchego lata za darmo. Zlecając jednocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na nieustanny rozwój naszej działalności. Pracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby proponować odbiorcom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich wytrzymałość ocenia się na kilkadziesiąt, a nawet setki lat! Najczęściej wybierane rozmiary to 6-10 m3. To pojemność najlepsza dla gospodarstw 3-4-osobowych. Polecamy nasze usługi osobom budującym wymarzony ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój budynek zmieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Z pewnością doradzi on, jakie szambo betonowe najlepiej zakupić, żeby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w użytkowaniu.