Szamba betonowe Błonie

Dlaczego nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas otrzymują produkt wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, ale także bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających odporność na wilgoć, a więc nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z rynien podczas ulewy i gromadzą ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat użytkowania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Błonie

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Błonie

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej ściany ani żadnych pęknięć. Ścieki mogą być szkodliwe dla środowiska. Spływając do gruntu mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dostarczamy gotowe szamba wprost na posesję nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszelkie prace związane z montażem szamba zostały przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Chętnie zasugerujemy, który rodzaj oraz rozmiar zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także indywidualne zamówienia, najlepiej dostosowane do wymagań klientów. Zależnie od rejonu realizacji, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są tam przerabiane przez drobnoustroje, a do ziemi spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale również oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne kryteria wykorzystuje się w budynkach wieloosobowych, a inne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości generuje jeden mieszkaniec, i jaką wielkość zbiornika kupić. Toteż proponujemy porozumieć się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do poznania naszych produktów!