Szamba betonowe Brok

Dlaczego klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas dostają produkt najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najchętniej kupowany rodzaj. Jest droższe od szamba z tworzywa sztucznego, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz metody. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów podczas ulewy i magazynują ją na okres upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat użytkowania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Brok

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Brok

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Nieczystości mogą być toksyczne dla środowiska. Spływając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Dowozimy wyprodukowane szamba bezpośrednio na działkę klienta. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie czynności związane z instalacją szamba były wykonane w zgodzie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością doradzimy, który typ oraz pojemność zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także niestandardowe szamba, najlepiej dopasowane do potrzeb klientów. W zależności od rejonu inwestycji, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich filtrowane przez drobnoustroje, a do ziemi trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, ale również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne pojemności stosuje się w domach wieloosobowych, a inne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości produkuje jeden domownik, i jaką wielkość szamba kupić. Dlatego polecamy porozumieć się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do poznania naszych produktów!