Szamba betonowe Brwinów

Czemu nabywcy chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują produkt najwyższej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany produkt. Jest droższe od zbiornika z plastiku, lecz także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich produkcji stosujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z dachów w czasie deszczu i magazynują ją na okres suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Brwinów

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Brwinów

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny posiadać nieszczelnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości są toksyczne dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż istotną cechą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy gotowe szamba wprost na posesję klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z instalacją zbiornika były wykonane w zgodzie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością doradzimy, który typ oraz pojemność zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również indywidualne zamówienia, najlepiej dopasowane do potrzeb inwestorów. W zależności od rejonu realizacji, wielkości zbiornika i innych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich filtrowane przez drobnoustroje, a do ziemi trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne kryteria wykorzystuje się w budynkach wieloosobowych, a inne w domkach letnich. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile ścieków generuje jeden mieszkaniec, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Toteż proponujemy skonsultować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do poznania naszych produktów!