Szamba betonowe Chorzele

Gromadzenie nieczystości to ważne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub modernizacji starego. Wybudowanie zbiornika bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej sieci i da się to zrealizować na każdej posesji bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, kiedy planujesz mieć wytrzymały i ekologiczny system gromadzenia ścieków. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały rygorystyczne zasady w kwestii ochrony środowiska. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej jakości, od producentów cieszących się znakomitą renomą. To surowiec, który od lat ma znakomite opinie jeśli chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne zbiorniki aniżeli te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego pracownika o wycenę dla konkretnej okolicy oraz wybranej pojemności i typu zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Chorzele

Oferujemy pełne prace w zakresie wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy swoje sprzęty oraz dźwigi umożliwiające zrobienie wykopu i zamocowanie komory. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy wybrać z uwagi oraz opcję realizacji wykopania szamba w krótkim czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel doradzi, jaką wielkość najlepiej wybrać. Jest ona zależna od liczby domowników oraz uśrednionej ilości ścieków, które oni wytwarzają. Łącznie z budową szamba proponujemy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby podlewać ogród w czasie upalnego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy duży nacisk na nieustanny rozwój naszej firmy. Współpracujemy z najlepszym producentem betonu, aby oferować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu domach ich wytrzymałość szacuje się na kilkadziesiąt, a wręcz kilkaset lat! Najczęściej wybierane rozmiary to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla gospodarstw trzy- lub czteroosobowych. Polecamy nasze wyroby inwestorom stawiającym idealny ekologiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują własny budynek wymieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Z przyjemnością doradzi on, jakie szambo betonowe najkorzystniej wybrać, żeby było ekologiczne i ekonomiczne w eksploatacji.