Szamba betonowe Drobin

Dlaczego nabywcy często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najchętniej kupowany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z plastiku, ale również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich produkcji stosujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów podczas ulewy i gromadzą ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Drobin

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Drobin

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny posiadać nieszczelnej struktury ani żadnych pęknięć. Nieczystości mogą być toksyczne dla środowiska. Spływając do ziemi mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Toteż najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Dowozimy gotowe szamba wprost na działkę nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszelkie prace związane z montażem szamba zostały przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością doradzimy, który rodzaj oraz wielkość zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy również niestandardowe szamba, najlepiej dopasowane do wymagań domowników. Zależnie od odległości realizacji, wielkości zbiornika i innych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są w nich filtrowane przez bakterie, a do gruntu spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, ale również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne kryteria wykorzystuje się w domach wieloosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków tworzy pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika kupić. Dlatego polecamy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów!